Blog

Jak trenować w chłodniejsze dni? Poznaj bluzy i spodnie dresowe na jesień

10/13/2017

Ciepłe lato, choć uwielbiane przez nas z wielu względów, zwykle szybko umyka. Ze względu na przyjemną pogodę, jest to doskonały czas na różnorodne treningi i dbanie o sylwetkę. Mimo spadku temperatur i obecnych chłodniejszych dni, gorąco zachęcamy do kontynuowania swoich ulubionych ćwiczeń! Najlepszą radą na efektywny i zdrowy trening na zewnątrz będzie odpowiednia odzież - spodnie dresowe damskie i ich wersja męska, a także pozostałe dobrze dobrane ubrania sportowe.

Czytaj dalej

Ubrania sportowe - jak o nie zadbać?

09/28/2017

Sport stał się ważnym elementem życia dla wielu osób. Odpowiednia odzież sportowa zaś bardzo ułatwia fizyczne zmagania. Co jednak zrobić, by cieszyć się nią, jak najdłużej? Jak dbać o odzież sportową by posłużyła nam długo w świetnej formie, oferując nam wszystkie swoje właściwości? Podpowiadamy.

Czytaj dalej

Koszulki damskie - sportowe a zwykłe - w czym tkwi różnica?

09/24/2017

Kompletując odzież sportową, możemy mieć wiele wątpliwości. Często pojawia się wiele pytań dotyczących tej kwestii. Jakie cechy powinna mieć dobra odzież sportowa? Czy w ogóle konieczny jest zakup specjalnej odzieży sportowej? Czym właściwie różnią się, np. koszulki damskie sportowe od zwykłych? Postaramy się odpowiedzieć na to ostatnie pytanie.

Czytaj dalej

Przewiewne koszulki damskie na trening

08/20/2017

Podczas uprawiania sportu bardzo ważną rolę pełni odzież sportowa, a dla kobiet w szczególności koszulki damskie, które pokazują jej charakter. Kobiety starają się wyglądać dobrze dobierając odpowiedni strój, który ma być nie tylko wygodny i funkcjonalny, ale również podkreślać ich kobiecość i dodawać pewności siebie. Na przeciw oczekiwaniom kobiet wychodzą media propagując aktywny styl życia, natomiast firmy produkujące damskie koszulki sportowe prześcigają się w propozycjach modnych i wygodnych strojów.

Czytaj dalej

Bluzy damskie na co dzień - jak wybrać idealną?

08/11/2017

Casualowy styl ubierania zyskuje coraz więcej zwolenniczek. Wiele kobiet w codziennych stylizacjach stawia na połączenie wygody oraz klasyki, która nigdy nie wychodzi z mody. Świetnie sprawdzają się w tym wypadku również bluzy damskie, które przestały być kojarzone jedynie ze strojem sportowym. Są bardzo praktyczne, dzięki czemu stanowią niezbędną część garderoby. Warto wiedzieć jak wybrać tą, która spełni nasze oczekiwania i będzie spełniała swoje funkcje.

Czytaj dalej